Megvalósult a Somló-Marcalmente-Bakonyalja kétkeréken projektünk a TOP-1.2.1-15-VE1-2016-00023 támogatás segítségével.

A fejlesztés keretében elkészült 42 db kerékpáros pihenőhely a 41 településünkön és a Somlón. Elhelyezésre került 5 helyszínen 6-6 db bérelhető kerékpár. Elkészült a turisztikai honlapunk: https://smbketkereken.hu/ melynek a további adatokkal történő feltöltése folyamatosan fog megtörténni. Elkészültek a kiadványok, a térkép és a GPS térképek, melyek letölthetők innen:

Kiadvány 1: Pannonhalma, Ravazd, Sokorópátka, Gic, Bakonytamási, Hathalom, Nagydém, Lovászpatona, Bakonyság, Bakonyszentiván, Pápateszér, Zsörk, Csót, Béb, Nagygyimót

Kiadvány 2: A Bakony, Bakonyszücs, Fenyőfő, Bakonykoppány, Hubertlak, Bakonybél, Németbánya, Iharkút, Bakonyjákó, Farkasgyepű, Magyarpolány, Csehbánya, Városlőd, Kislőd

Kiadvány 3: Ugod, Homokbödöge, Nagytevel, Adásztevel, Tapolcafő, Ganna, Döbrönte, Pápa, Borsosgyőr, Kéttornyúlak, Nóráp, Pápakovácsi, Kup, Pápasalamon, Dáka, Nagyalásony, Dabrony, Vid

Kiadvány 4: Somlóvecse, Kisszőlős, Somlószőlős, Doba, Somló, Borszörcsök, Somlóvásárhely, Somlójenő, Tüskevár, Apácatorna, Marcal-medence, Kisberzseny, Karakószörcsök, Kerta, Iszkáz, Kiscsősz, Kispirit, Nagypirit, Kamond, Devecser, Kolontár, Pusztamiske

Térkép

 A GPS térképek letölthetők ebből az összefoglalóból.

 A későbbiekben versenyt is hirdetünk azoknak, akik szeretnék valamennyi településünket felkeresni. Erről a későbbiekben a honlapunkon és a turisztikai honlapon is hírt adunk majd.